Zamówienia+48 698 500 981

O firmie

Producent zapiekanek - wyjątkowy smak, pyszna przekąska według oryginalnego przepisu.

Jesteśmy firmą z 11 letnim doświadczeniem. Pasja i zaangażowanie sprawiły, że jesteśmy tu, gdzie teraz. Na początku działaliśmy  jako mały fastfood. Wiara w to co robimy, oraz w jakość naszych produktów zaowocowały tym, że dziś produkujemy pyszne zapiekanki na skalę masową. Z czasem wdrożyliśmy produkcję zapiekanek na skalę masową. Chcemy, aby nasze zapiekanki były inne niż wszystkie - stanowiły odpowiedź na gusta klienta, stały się alternatywą do klasycznych zapiekanek z barów szybkiej obsługi, stacji benzynowych, miejskich knajpek. Zwykłą zapiekankę można praktycznie wszędzie zjeść. Zakupiona u nas jest wykwintna i niebanalna.

Czym się wyróżniamy?

Zacznij z nami współpracę - razem osiągniemy sukces, stawiając na jakość i smak. Nasze zapiekanki to nowy powiew świeżości w branży. Nieznana dotąd receptura, bogactwo smaków i aromatów. Zwykłą zapiekankę można praktycznie wszędzie zjeść. Zakupiona u nas jest wykwintna i niebanalna.

  • pyszne sosy do zapiekanek 
    Nasze sosy produkujemy według przepisów które sami opracowaliśmy korzystając wyłącznie z wysokogatunkowych produktów.
  • współpraca z miejscowymi piekarniami
    Podkłady wedle naszych wskazań pieką nam miejscowe piekarnie. Stawiamy na lokalną, regionalną współpracę - korzystamy z usług  piekarzy, którzy działają w branży od lat. Ich wypieki to gwarancja niezapomnianych, przyjemnych wrażeń smakowych.
  • współpraca z podhalańskimi mleczarniami
    Skąd pochodzi najlepsze mleko? Oczywiście z podhalańskich mleczarni. Nasz toping, którym posypujemy zapiekanki - pochodzi w głównej mierze z podhalańskich mleczarni i zawsze jest to Gouda. To właśnie ona  najlepiej komponuje się smakowo z aromatycznym sosem pieczarkowym.

Pierogi jak w rodzinnym domu

Poszerzyliśmy naszą działalność o ręczną produkcję pierogów. Bez chemii, sztucznych dodatków - pyszne pierogi “jak u mamy”.

 

Najczęściej zadawane

Pytania

Pytania FAQ

Kim

Jesteśmy

Nasza firma powstała 11 lat temu i początkowo była to mała gastronomia, jednak ukierunkowana na stały rozwój i systematyczne poszerzanie rynków zbytu. Z biegiem czasu wdrożyliśmy produkcję zapiekanek na skalę masową, które to bazując na gustach klientów i własnym doświadczeniu dopracowaliśmy do perfekcji. Od samego początku istnienia firmy naszym głównym celem było tworzenie wysokojakościowych produktów, które byłyby w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasze sosy produkujemy wedle przepisów które sami opracowaliśmy korzystając wyłącznie z wysokogatunkowych produktów. Podkłady wedle naszych wskazań pieką nam miejscowe piekarnie, a toping którym posypujemy zapiekanki pochodzi w głównej mierze z podhalańskich mleczarni i zawsze jest to GOUDA, która najlepiej komponuje się smakowo z aromatycznym sosem pieczarkowym.