Zamówienia+48 698 500 981

Kontakt

Proszę wpisać swoje imię
Wprowadź swój numer telefonu
Podaj swój adres e-mai Adres e-mail jest nieprawidłowy
Proszę wprowadzić swoją wiadomość

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego / formularza. W przypadku pytań o ofertę indywidualną - zapraszamy do podstrony - Klient indywidualny.

Dane kontaktowe. 

  • Telefon / Zamówienia +48 698 500 981
  • Telefon / Kierowca +48 787 339 451
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • woj. małopolskie, 34-733 Mszana Górna 145

Najczęściej zadawane

Pytania

Pytania FAQ

Kim

Jesteśmy

Nasza firma powstała 11 lat temu i początkowo była to mała gastronomia, jednak ukierunkowana na stały rozwój i systematyczne poszerzanie rynków zbytu. Z biegiem czasu wdrożyliśmy produkcję zapiekanek na skalę masową, które to bazując na gustach klientów i własnym doświadczeniu dopracowaliśmy do perfekcji. Od samego początku istnienia firmy naszym głównym celem było tworzenie wysokojakościowych produktów, które byłyby w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasze sosy produkujemy wedle przepisów które sami opracowaliśmy korzystając wyłącznie z wysokogatunkowych produktów. Podkłady wedle naszych wskazań pieką nam miejscowe piekarnie, a toping którym posypujemy zapiekanki pochodzi w głównej mierze z podhalańskich mleczarni i zawsze jest to GOUDA, która najlepiej komponuje się smakowo z aromatycznym sosem pieczarkowym.